RU BY EN
Галасаванне
Якія надпісы стымулююць Вас да куплі?
 

 
Навіны
15.11.2018
Дзень работнікаў сельскай гаспадаркі
Дзень работнікаў сельскай гаспадаркі ў РУП «Беларуснафта-Асобіна»
10.11.2018
Сваімі рукамі
Правесці рамонт, укараніць сістэму дэзінфекцыі — рамонтна-будаўнічая брыгада, інжынерная служба і энергетыкі РУП «Беларуснафта-Асобіна» здольныя вырашыць любую задачу. Гаспадарчым спосабам зэканоміў прадпрыемству дзясяткі тысяч рублёў.
 

Белоруснефть

Кантакты

 

Рэспубліканскае даччынае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства

"Беларусьнафта-Асобіна"

Юрыдычны / паштовы адрас: 247382, Рэспубліка Беларусь, Гомельская вобласць,

Буда-Кашалёўскі раён, аграгарадок Камунар, вул. Прыазёрная, 1

УНП 490420663

 

Рэжым працы РУП «Беларусьнафта-Асобіна» — з 8.00 да 17.00, абедзенны перапынак — 12.00 — 13.00.

Тэлефон для даведак:

+375 2336 40 248 (прыёмная дырэктара), 40 249 (факс). e-mail: T.Kostenitskaya@beloil.by

  Аддзел продажау:

+375 (2336) 41-111, +375333702611 В.а. начальника аддзелу продажау e-mail: Y.Vorobeva@beloil.by

+375 (2336) 41-348 (Заключэнне дагавораў на пастаўку прадукцыі) e-mail:  E.Shipulina@beloil.by

+375 (2336) 41-102, 41-104, 41-371 (Сырая прадукцыя)

+375 (2336) 41-105 (Гатовая прадукцыя)

+375 (2336) 41-370 (Экспарт) e-mail: A.Gribanova@beloil.by

+375 (2336) 41-372, +375333702625  (Дастаўка прадукцыі)

+375333702612, +375333702613, +375333702615, +375333702616, +375333702619, +375333702623, +375333702624

  Аддзел маркетынгу:

+375 (2336) 41-212 (Начальнік аддзела маркетынгу) e-mail: A.Gribanova@beloil.by

+375 (2336) 41-199, 41-110

  Аддзел фірменнага гандлю:

+375 (2336) 41-375 (Начальнік аддзела фірменнага гандлю) e-mail: M.Lejchenko@beloil.by

+375 (2336) 41-374, 41-373

  Аддзел забеспячэння:

+375 (2336) 41-201 (Начальнік аддзела забеспячэння) e-mail: e.n.lapitskaya@beloil.by

  Аддзел кадраў:

+375 (2336) 41-122 (Начальнік аддзела кадраў) e-mail: T.Yanochkina@beloil.by

+375 (2336) 41-119 (Па пытаннях працаўладкавання) e-mail: E.Belbuhova@beloil.by

  Бухгалтэрыя:

+375 (2336) 41-305 (Галоўны бухгалтар) e-mail: n.savenok@beloil.by

+375 (2336) 41-142 (Па пытаннях зверкі)

  Эканамічны аддзел:

+375 (2336) 41-154 (кіраўнік эканамічнага аддзела) e-mail: I.Pinchukova@beloil.by

  Ахова працы:

+375 (2336) 41-260

  Будаўнічы аддзел:

+375 (2336) 41-196, e-mail: V.Denisov@beloil.by

  Юрыдычны аддзел:

+375 (2336) 41-299 (Начальнік юрыдычнага аддзелу Киринский Віктар Віктаравіч) e-mail:  V.Kirinskij@beloil.by

 

  Служба бяспекі:

+375 (2336) 41-259

  Забойны цэх:

Начальнік забойнага цэха: Адамаў Віктар Васільевіч

тэл. +375 33 370 27 97

  Цэх паглыбленай перапрацоўкі

Начальнік цэха паглыбленай перапрацоўкі: Глушакоў Мiкалай Леанiдавiч

тэл. +375 (2336) 41 130 (начальнік цэха паглыбленай перапрацоўкі) e-mail: 

  Бройлерная цэх

В.а. начальніка бройлернага цэха: Бурым Васіль Сцяпанавіч

тэл. +375 (2336) 41 145

  Цэнтральная лабараторыя кантролю за якасцю прадукцыі

Начальнік цэнтральнай лабараторыі: Кузьмінская Клаўдзія Міхайлаўна

тэл. +375 (2336) 41-235 

  Цэх племяннога маладняку ​​і бацькоўскага статка курэй «Сож»

Начальнік вытворчасці: Маеўская Людміла Мікалаеўна

тэл. +375 (2337) 94 265

Участак па рэканструкцыі і мадэрнізацыі цэха па падрыхтоўцы камбікармоў

Начальнік участка: Шаўцоў Ігар Генадзевіч

тэл. +375 2336 41 — 166 

Агранамічная служба

Галоўны аграном:

тэл. +375 33 370 28 54


 

 
Каталог
прадукцыі

Вытворца сайта - Компас Анкета для партнёраў Анкета для пакупнікоў Аддзел збыту:
+375 (2336) 41-348, 41-102, 41-104
41-371,41-105, 41-370, 41-372
osobino_market@beloil.by